roadmap

OCAK 2022 Q1 İLK ÇIKIŞ

Reflection Of Life® (ROL) ismini verdiğimiz bir Metaverse oyunu tasarlıyoruz. Burada insanların birbiri ile etkileşim içinde olduğu ve olmak isteyip aslında olmadıkları insan olabilecekleri bir sanal gerçeklik yapıyoruz. Örneğin; Deger verilen, kaybedilen, sevilen, özlenen, merak edilen her şey Avalon ismini verdiğimiz yapay zekamızın desteği ile birlikte bu sanal dünyada canlandırabilecek, istediğiniz her şeyi yapabilecek ve istediğiniz insan olabileceksiniz. Kaybettiğiniz biri ile oturup yemek yiyip gezebilecek ve verdiğiniz komutlar ve Avalon’un derin öğrenme yeteneği ile eğlenceli vakitler geçirebileceksiniz. Play to Earn desteğimiz sayesinde oyun oynayıp para kazabileceksiniz.

Şubat 2022 (Q2) Versiyon Yayını

ROL Protokolü Versiyon 1, değişken faiz oranlı borçlanmayı ve hem varlık tedarikçilerine hem de borçlulara ROL dağıtımını içerecektir. ROL Protokol ayrıca ROL topluluğu tarafından daha fazla protokol parametresini hızlı bir şekilde güncellemek için geliştirilecektir.

Reflection Of Life®, 2020’de ilk temelleri atıldı. Doğrulayıcıların blokları zamanında doğrulaması için çok sayıda yazılım optimizasyonunun yapılması gerektiğinden, üretim verilerine dayalı olarak sistem performansını iyileştirmek için ince ayarlar yapmamız gerektiği konusunda fikir oluştu.

Çapraz zincir talep ve geri ödeme botları, uygulama ön uçları, fiyat referans yazılımı, tam düğümler, tarihsel düğümler, REST ve API uç noktaları ve diğerleri dahil olmak üzere Reflection Of Life® hizmetleri, Bep20 altyapısında çalıştırılır. Altyapı ve son kullanıcı hizmetlerini yönlendiren ROL hizmetlerine standardizasyon, güvenlik, izleme ve uyarı araçlarında önemli iyileştirmeler eklendi.

Q1

Nisan 2022 (Q3) İlk Dex Borsası Listelenme

Bir Otonom Piyasa Yapma (AMM) hizmeti ve uygulaması piyasaya sürülecek ve ROL kullanıcılarının diğerfinansal hizmetlerde kullanılmak üzere ROL üzerindeki çeşitli varlıkları takas etmeleri için zincir üzerinde bir likidite havuzu olarak hizmet verecek.

ROL gerçekleştirilmiş olan fonunun, ROL altyapısının ve zincirler arası faaliyetlerin bir kısmının sigortalanması ve sigortalama suretiyle ROL kullanıcılarına ek bir koruma derecesi aşılaması önerilecek.

ROL staking türevi, POS güvenliği için stake edilmiş ROL’den türetilen bir varlıktır. ROL stake türevleri, ROLPOS staking tarafından sunulan güvenlik ve ödüllerden vazgeçmeden, ROL’deki çeşitli finansal hizmetlerde daha fazla ROL (türev) likiditesinin kullanılmasına izin verir.

ROL kullanıcılarının fonlarının güvenliği, ROL DeFi platformunun geliştirilmesine rehberlik eden bir numaralı hedeftir. Gelişmiş Tendermint mempool sıralaması ve mempool’daki kritik hizmetlerin önceliklendirilmesi dahil olmak üzere risk yönetimi optimizasyonları işlem güvenliğini artıracaktır.

Haziran2022 (Q3) Zincirler Arası Köprüler yollar

ROL, Binance Chain ve ROL arasında varlık değerini otomatik olarak 100 milyon $ ‘ın üzerinde taşıma hedefi vardır. Bu noktada kullanıcılardan benzer bir teknolojiyi Ethereum varlıklarına uygulama konusunda çok büyük talepler oldu ve Rol bunu Q6’da sunacak, böylece Ethereum üzerine inşa edilen tüm proje ortakları ROL merkezi olmayan finansal uygulamalara ve hizmetlere erişebilecek.

Eylül 2022 (Q4) Reflectıon Of Lıfe® İlk Beta Testi

Oyunun ilk testi mini bir haritada yayınlanıp, ağlar üzeri inşaa başlanacaktır. Bu Test en uzak mesafe de olan 2 kullanıcı arasında ki gecikmeyi test edip, Oyun içinde minimum gecikme ve sanal gerçeklik dünyasına giriş hızını ölçecektir.

Şubat 2023 (Q5) Reflectıon Of Lıfe® İlk Alpha Testi

ROL teknolojisi ve ağlar arası köprü oluşumu yeni bir teknolojidir. Oyuncular arası iletişim, karakter yaratımı, Avalon yapay zeka desteği tam olarak oturmuş, sunucularda her hangi bir çökme ve güvenlik zafiyetini tam anlamı ile ortadan kaldırarak. Gizlilik verilerinin işlenip halka arz edilmesi. Oyunun kapalı betada belirli sayıda oyuncuya hizmet vermesi.

ETİKETLER METAVERSE GAME

  • Koşulsuz Müşteri
    Memnuniyeti
  • odaklı hizmet
    anlayışı